Přeprava osob levně Praha

Přeprava osob levně Praha vlastorn.cz zajišťuje přepravu osob po celé české republice a dokonce i Evropě. Zajistíme dopravu na obchodní jednání nebo třeba i na veletrh v zahraničí.

Máme v tomto oboru mnohaleté zkušenosti a s každým klientem řešíme vše individuálně.
Potřebujete přepravu osob hned teď? Přejděte na naši nezávaznou objednávku a nebo nám
zavolejte zde.

 

Přeprava osob levně Praha – Výlety

Přijela k vám zahraniční návštěva a chcete jim ukázat krásy české republiky? S tím vám dokážeme pomoci. Dopravíme vás i vaše známé na mezinárodní letiště a nebo do hotelů po celé české republice a Evropě.

Rádi vám pomůžeme i s přepravou zavazadel.

 

Přeprava osob pro firmy

Zajistíme veškerou přepravu osob pro firemní akce v rámci české republiky i Evropy.

Při přepravě většího počtu osob je pro nás zásadní prioritou komfort. V prostorném autě VW Transportér 8+1 bude přeprava velice pohodlná. Vozidlo je moderní a plně klimatizované.

 

Přeprava osob na letiště

Přepravíme vás i vaše přátelé například na letiště do Frankfurtu, Berlína, Mnichova, Vídně, Brna či kamkoliv jinam.

Zvládneme zajistit i přepravu ze zahraničního letiště zpátky do české republiky. Potřebujete naše služby? Domluvte se s námi zde přeprava osob levně Praha vlastorn.cz garantuje profesionální a férový přístup.

 

 

Zajímavá místa, které stojí za to v zahraničí navštívit

 

Budova Říšského sněmu v Berlíně

Kdysi sídlo Reichstagu, původního parlamentu Nemecké říše. V současné době sídlo německého spolkového klubu.

Tato budova nenabízí pouze pohled na krásnou architekturu ale také nádherný výhled na Berlín. Vstup na střechu je zdarma. Zdarma je také elektronický průvodčí, který vám o této budově řekne víc.

 

Ringstrasse Vídeň Rakousko

Česky okružní třída. Jedná se o okružní třídu vnitřního města byla budována třicet let přesněji od 60. do 90. roku 19. století. Tato třída představuje jednu z hlavních vídeňských pamětihodností.

Délka této třídy včetně navazujícího nábřeží činí asi 5.2 km.Po celé délce Ringu je provozována tramvajová doprava, na nábřeží Franz-Josefs-Kai je provozováno metro.

 

Kostel svatého Bartoloměje Frankfurt Německo

Jedná se o velký německý kostel je nejstarší a největší v tomto městě.

Počátky tohoto kostela sahají až do dob, kdy byla na území Německá Francká říše. Byl často nazýván katedrálou, nikdy jí ale nebyl, vždy se jednalo pouze o farní kostel.Současná podoba kostela pochází z roku 1867 kdy byla opravena po požáru. Požár bohužel poničil veškeré historické zvony na věži.

 

Nymphenburg Mnichov Německo

Jedná se o německý barokní zámek. Leží na západní části Mnichova.

Patří k největším královským palácům v Evropě a v dnešní době je velice často navštěvován turisty. Součástí zámku je krásný rozsáhlý park je to jedno z nejvýraznějších děl v Německu.

Výstavbu paláce začal kurfiřt Ferdinand Maria Bavorský spolu se svoji ženou Jindřiškou Adélou Savojskou při narození svého syna a následníka Maxmilianá II. Emanuela v roce 1664.Ústřední část této budovy byla dokonče podle návrhu známého italského architekta Agostina Barelliho a to v roce 1675.

 

Salzburg Rakousko

Město se nachází v centrálním Rakousku u německých hranic. Narodil se zde slavný světoznámý umělec Wolfgang Amadeus Mozart.

V roce 1996 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Po Vídni, Štýrském Hradci a Linci je Salzburg s 150 000 obyvateli čtvrté největší město v Rakousku.

Dech beroucí alpské scenérie město plné historických budov a památek to vše dělá ze Salzburgu jednu z nejžádanějších destinací v Rakousku tento skvost určitě nesmíte vynechat.

 

Hledáte někoho kdo by vás k těmto památkám zavezl? Přeprava osob levně Praha vlastorn.cz má mnohaleté zkušenosti v oboru a rád vám s tímto problémem pomůže.

 

Rýnské vodopády Švýcarsko

Jedná se o největší vodopády v Evropě. Leží na horním Rýnu mezi obcí Neuhausen am Rheinfall a obcí Laufen-Uhwiesen nedaleko města Schaffhausen. Vodopády jsou asi 150 metrů široké a 23 metrů vysoké. Stáří vodopádu se odhaduje na 14 000 až 17 000 let.

Možné jsou výlety na lodích na kterých si můžete prohlédnou vodopády z blízka. Jsou zde také různé vyhlídky z kterých je na vodopády krásný výhled.

 

Bojnický zámek Bojnice Slovensko

Bojnický zámek je romanticky působící zámek s ponechaným gotickým a renesančním základem hradu. Naleznete ho v Trenčínském kraji. Je postaven na travertinové skále a je tvořen z vnitřního a venkovního hradu s  třemi nádvořími. V padesátých letech byla pod zámkem objevená jeskyně. Tento zámek byl v roce 1970 prohlášen za národní památku.

V současné době je zámek součástí Slovenského národního muzea.

 

Plánujete s přáteli výlet? Přeprava osob levně Praha vlastorn.cz vás po Evropě odveze kamkoliv si budete přát. Stačí nám zavolat nebo si naše služby nezávazně objednat online zde.

 

Krásy a zajímavosti české republiky

Karlův most Praha Česká republika

Je to nejstarší most v Praze, který stojí nad řekou Vltava. Celkově je to druhý nejstarší most v české republice. Karlův most byl nahrazen za předchozí Juditin most. V roce 1342 byl Juditin most stržen stavba nového mostu začala v roce 1357. Výstavba Karlova mostu byla dokončena roku 1402.

Od konce 17. století bylo na most postupně umisťováno 30 soch. Jedná se zejména o barokní sochy. Karlovým mostem byl nazýván až kolem roku 1870 před tím se mu říkalo Kamenný nebo Pražský most.

 

Pražský hrad Praha Česká republika

Je to nejvýznamnější hrad v Česku. Původem raně středověké hradiště. Stojí nad řekou Vltavou na skalnatém ostrohu.

Býval sídlem českých knížat a to od 9. století později také králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Stal se dvakrát v dějinách hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské.

Díky postupným přístavbám a úpravám se ze hradiště, které bylo založeno v 9. století stalo se svými rozměry 570 metrů délky a 128 metrů šířky jeden z největších hradních komplexů na celém světě. Tato perla je považována nejenom za symbol města Praha ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů je dokonce je považován za největší starobylý hrad na světě.

 

Chrám svaté Barbory Kutná Hora Česká republika

Je to římskokatolický filiální kostel, který se nachází v Kutné Hoře. Jedná se o tzv. pětilodní gotickou katedrálu. V místech ostrohu nad říčkou Vrchlíci kdysi stávala kaple zasvěcená svaté panně Barboře, patronce horníků. Měšťané vybudovali chrám, který konkuruje dokonce i pražské katedrále.

Tento chrám vyjadřuje úctu měšťanů k Božímu Tělu, napětí mezi Prahou a Kutnou Horou a osamocení od sedleckého kláštera. Chrám je od roku 1995 zapsán na seznamu Světové dědictví UNESCO.

 

Karlštejn Česká republika

Byl v obrozenecké době nazýván také jako Karlův Týn. Jedná se o středověký hrad, který se nachází ve katastrálním území Budňany v okrese Beroun městys Karlštejn je to asi 30km jihozápadně od Prahy. Založení hradu se odhaduje na rok 1348 a to jako soukromé sídlo českého krále Karla IV.

Postupem času po Karlově korunovaci v Římě roku 1355 byl pozměněn účel hradu na klenotnici pro uschování říšských korunovačních klenotů. Na hrad byly České korunovační klenoty převezeny až počátkem 20. let 15. století. V dnešní době je hrad velice významnou památkou národa. Patří mezi nejnavštěvovanější hrady Česka.

 

Staroměstský orloj Praha Česká republika

Často nazýván Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, které jsou umístěné v jižní straně věže Staroměstské radnice. Orloj byl poprvé historicky v listině doložen 9. října 1410. Hodinám dominuje astronomický ciferník a pod ním kalendářní deska.

Od počátku roku 1402 jsou hodiny na  věži zmiňovány. Roku 1410 byl hodinářem Mikulášem z Kadaně nejspíše ve spolupráci s Janem Šindelem (astronomem). Architektonická a sochařská výzdoba byla doplněna kolem roku 1470. V roce 1490 orloj upravil hodinář mistr Hanuš. Dále poté v 16. století orloj upravil Jan Táborský z Klokotské Hory. Následné úpravy 18. st. a v letech 1865 – 1866.

 

Kontaktujte nás ještě dnes!

Close Menu