Rychlé a levné stěhování Praha

Vlastorn.cz rychlé a levné stěhování Praha je parta profesionálů, která zajišťuje stěhování a přepravu osob. Rádi vám pomůžeme se stěhováním po celé české republice a pro ty náročnější dokonce i po celé Evropské unii.

Máme mnoholeté zkušenosti v oboru a také vzájemné spolupráce s několika špičkovými stěhovacími firmami.

U nás je prioritou klient. Vždy se snažíme najít tu nejvhodnější cestu k tomu aby byl náš zákazník naprosto spokojen a měl co nejméně starostí. Rychlé a levné stěhování Praha zajišťuje, že vše proběhne rychle a bez jakýchkoliv komplikací.

Prohlídka před stěhováním

Před stěhováním se doporučujeme nejdříve domluvit na prohlídce prostor, které si přejete stěhovat. Na základě prohlídky poté odvodíme kolik lidí bude na práci potřeba, kolik balícího materiálu a také přibližná cena. Prohlídku před stěhováním všem doporučujeme vyhneme se tak patřičným komplikacím děkujeme.

Rychlé a levné stěhování Praha – Cena

Věříme, že férová cena je hlavním faktorem, kterým dokážeme na naše klienty zapůsobit.

Naši klienti říkají, že za profesionalitu, kterou nabízíme jsou naše ceny nejlepší na trhu! Nevěříte? Podívejte se na náš ceník zde. Ceny jsou pouze orientační s každým klientem totiž řešíme vše individuálně, tak aby jsme zajistili co nejlepší možné sazby.

Potřebujete naše služby teď hned? Přejděte na naši nezávaznou online rezervaci zde.

 

Jak předměty správně zabalit

Rychlé a levné stěhování Praha

 

Aby bylo stěhování co nejjednodušší připravili jsme si pro vás několik tipů a rad aby jste věděli, jak vše správně zabalit a na co se při stěhování připravit. Při dodržení následujících bodů bude vaše stěhování snadné a rychlé.

  1. Připravte si krabice o pokud možno stejných velikostech (pokud nemáte jsme schopni poskytnout veškerý potřebný balící materiál, při domluvě můžeme krabice zabalit za vás).Dejte si pozor aby krabice byla v dobrém stavu a dostatečně pevná pro dané předměty. Pokud budou krabice ve špatném stavu a protrhnou se přiděláváte si zbytečné komplikace. Dále si dávejte pozor aby krabice nebyla příliš těžká aby ji dokázal jeden člověk uzvednout.
  2. Dále si pro stěhování připravte pomůcky jako: nůžky, kvalitní lepící pásku, noviny pro zajištění křehkých předmětů a v neposlední řadě také fix pro označení krabic.
  3. Nezapomeňte na tašku se základními hygienickými pomůckami: kartáček, pasta, mýdlo, ručník, čisté oblečení a další potřebné věci. Tímto způsobem se nebudete muset prodírat zabalenými krabicemi a budete mít všechny potřebné věci na jednom místě.
  4. Při rozebírání větších a komplikovanějších předmětů se ujistěte, že všechny malé součástky jako šrouby a podobně máte v nějakém sáčku nejlépe však plastovém pytlíku na který si fixem jednoduše napíšete k čemu tyto součástky patří. Může se to zdát jako maličkost ale z vlastních zkušeností víme, že vám to při montáži předmětů ušetří spoustu času.
  5. Krabice, které budou obsahovat těžké předměty nejdříve přeneste na místo ze, kterého ho bude odnášet stěhovací služba a až potom do krabice začněte těžké předměty skládat. Ušetří vám to spoustu námahy a nebudete riskovat žádný zdravotní úraz.
  6. V den stěhování se snažte mít krabice nejlépe v nějakém otevřeném prostoru. Pokud budou krabice připravené v otevřeném prostoru naši pracovníci budou mít více místa k manipulaci a vyklizení proběhne výrazně rychleji čímž ušetříte i nějakou korunu.
  7. V neposlední řadě se radši pečlivě podívejte do každé místnosti ve vašem bytě jestli jste náhodou na něco nezapomněli. Pokud to vypadá, že je vše připraveno vyčkejte na příjezd rychlé a levné stěhovací služby Praha vlastorn.cz.
  8. Při objednání stěhování doporučujeme si nejdřív domluvit prohlídku prostor jenom tak vám dokážeme říct kolik bude potřeba balícího materiálu a lidí na základě toho potom odvodíme orientační cenu stěhování.

 

Co od naši stěhovací služby očekávat?

Naše stěhovací služba se skládá z profesionálů z mnoholetou zkušeností. Víme jak správně zorganizovat místo v našich stěhovacích vozech, tak aby byly vaše předměty v naprostém bezpečí a nic se jim po cestě nestalo.

Při skládání nábytku do našeho přepravního vozidla si dáváme pozor aby se nijak po cestě neodřel. Zamezíme patřičnému pohybu a mezi předměty dáme materiál, který zamezí patřičnému poškrábání.

Dbáme při stěhování na opatrnost ale také na rychlost.

Nejsme klasická stěhovací firma, která má spoustu času a nikam nespěchá aby si potom mohla naúčtovat něco extra. Jsme férová parta profesionálů, kteří zajistí, že vaše předměty dorazí z bodu a do bodu b v co nejrychlejším možném čase.

Levné a rychlé stěhování Praha řeší každého klienta individuálně. Domluvíme se s vámi na přesném času a místu.

Jsme schopni dokonce zajistit vyklizení starého nábytku a následný odvoz na sběrný dvůr.

 

Jak si naše služby objednat

Naše služby si lze zarezervovat nezávaznou online objednávkou na našem webu zde. Po odeslání objednávky se vám naše strana ozve a domluvíme s vámi podrobné informace. Pokud je objednávka odeslána v pozdní večerní hodiny ozveme se vám následující pracovní den.

Pokud nemáte rádi online objednávky nebo se nás potřebujete zeptat na podrobnější informace nebo jednoduše preferujete osobní telefonát budeme se na vás těšit na našem telefonním čísle +420 773 036 544 a nebo +420 739 642 210. Vaše dotazy můžete také směřovat na náš email: vlastorn@seznam.cz